Sbírám vše!


Bullet Force

18.12.2018 18:18

 

Už jsem v 42 ranku, problémy s během jsem zvládla, běhám jako fretka. I  přehmátnutí na textovky jsem vyřešila. Umím jezdit výtahem v City. Znám cesty jak se dostat na střechu ve Village. Jen ty sloty nevím! Jak se mohou získávat???

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Náhodou jsem tuto střílečku objevila a začala hrát. Už jsem se vypracovala, jsem v 25 ranku a bývám tak těsně pod středem pole v týmu, nejsem úplný outsider. Nejradši mám, když hraji v mapě Meltdown, Woods, nebo Urban, ostatní herní mapy se mi zdají dost táhlé, protože docela pomalu chodím.

A  mám problém s vybavením. Už mám koupené tři zbraně (FAMAS, MPX, M40A5), přitom se vždy vrátím k FAMAS  (vybavení Coyote, Green laser), je nejlepší, nejrychlejší kadence střelby, zaměřování i síla úderu. Aspoň já mám takový dojem. MPX dělá trc, trc,trc, žádná síla úderu a M40A5 má tak silný zaměřovač, že se v něm ztratím....

Dlouho jsem se cítila poškozovaná, když přede mnou evidentně padl soupeřův voják, zasažený mou střelou, a mně nepřibyl bod do zastřelených. Pak jsem pochopila, že se to kumuluje, když jich pár postřelím, tak z nich vznikne  jeden zastřelený. A tak mi naskakují body za Assistenci Kill.

Sbírám sice perksy, ale nevím, pořádně, k čemu a hlavně, jak k nim získat SLOT. Co to ten slot je? Studovala jsem na internetu  a nenašla nikde návod! Potřebovala bych poradit.

A už vůbec jsem nepochopila, proč bych měla otvírat kufřík (1 case za 2 tisíce), co to v něm vlastně je, a k čemu by mi to mělo sloužit. je to jen pro parádu? Změna kroje???

 Problémy mám s během pomocí malíčku, problémy mám s házením granátu pomocí G, nevím proč se vždy trefím do T a objeví se mi návrh na textovku.

Tak hraji jako relax  a nepřemýšlím o tom. Co uhraji, to uhraji.

 

—————

Zpět