Sbírám vše!


Hry na spolupráci

02.04.2017 19:40

Dospěla nová generace hráčů v naší rodině - dva chlapci 9 a 6 let. A než je nechat na tabletech, aby si tam každý sám něco "mastil", tak se je snažím jako moderní babička zaangažovat k něčemu, u čeho bychom byli spolu, ale přitom na počítači. Takže momentálně jedu ve hrách na spolupráci. Podstatou ovšem je, že to nejdříve odehraji sama, abych se před nimi nezesměšnila a byla v obraze.

Skákačky, které jsem odehrála jsou zde.

Logické hry, které jsem odehrála  jsou  zde.

Nově zakládám  přehled svých  odehraných her na spolupráci.

 

Tohle jsme odehráli několikrát, ve třech, kluci ve dvou, prostě to je bomba hra pro dvojice -Broforce

------------------------------

Tohle mi dalo docela zabrat, těch posledních pět kol.  Je tam ale hezká nápověda, jednou jsem ji využila.

Ninja Turtles Hostage Rescue

Nápověda na youtube - všechna kola

-------------------------------

The Last Survivors

Fígle jsou zde tři - holka si pomáhá balonkem sestřelit co potřebuje, tatínek má ocelovou pěst, kterou bourá zdi, a jinak si pomáhají skákáním na sebe zdolat vysoké překážky. 20 kol šlo poměrně rychle.

--------------------------------

Jo and Mommo

Zatím je to jen 20 kol, ale slibuje to pokračování. je to přijemné, ne příliš náročné, oba hoši ale chtějí být dráček. Problém je, že se někdy oba aktéři zblázní a skáčou, ale za chvíli se to uklidní a dá se pokračovat dál.

---------------------------------

Tale of Two Hearts

Taky 20 kol. Na začátku jsem měla problém, přehlédla jsem nebo to tam nebylo, že holka se šipkou dolů skrčí a kluk šipkou dolů může uchopit sudy a krabice. Pak už nebyl žádný problém.

----------------------------------

Money Movers 4

Odehrala jsem všechny Money Movers, 1 - 3 byly lehoučké, tam nebyl problém. Money Movers 4 mne však docela potrápilo. Obě figurky musí spolupracovat při lezení po zdech, a já nebyl schopná střílet šipky tím drobnějším a skákat na ně spolu s tím namakaným druhým lumpem. Nakonec jsem však zvládla všech 12 kol, zatím sama. Už se těším na někoho, kdo si to odehraje se mnou.

----------------------------------

Another Life-2

Tak to byla docela makačka. Byla nutná spolupráce obou rukou  a to mi dělalo potíže, zkoordinovat pohyb panáčka a panenky společně. Panenka navíc dělá dlouhé skoky v prostoru, ale hodně často jsem nedoskočila tam, kam jsem potřebovala, panáček zase leze po stěnách, a to mi také dělalo problémy. Ale dohrála jsem. Pro děcka je to těžké, neměla byl trpělivost.

První část -  Another Life - byla lehoučká,  jsem ji  odehrála bez problémů, ale poslední kolo člověk sám neudělá, musí být dva..... ale udělala jsem ho!

--------------------------------

Brother_and_Sister_Adventure.  Tohle byla miloučká hra. Ze začátku  to bylo lehké, zasekla jsem se v 15 kole tím skákáním, pak už to bylo těžší. Holčička musí sebrat dva balíčky, kluk dvě kuřata, holčička si musí navléknout kruh, aby mohla do vody, kluk zase boxérskou rukavici, aby rozbíjel zdi a omračoval psy. Ale pak už je to jen o přesném skákání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

—————

Zpět