Sbírám vše!


Střílečky

23.05.2012 17:07

28.4.2013 Operation Fox

Zase něco úplně jiného, střílečka o šesti levelech a nesmírném počtu žoldáků, kteří se na vás vrhají ve skupinách.

Operation Fox je střílečka, kde máte k dispozici 3 zbraně, jednoranný revolver, opakovací kulomet a vrhání bomb. Pro změnu zbraní používáte numerické  klávesy 1,2,3, ne na numerické, ale na horní klávesnici. Sbíráte červená kola, která vám přidávají život, zelené bomby, černé zásobníky do kulometu (když je nevysbíráte, tak vám na konci budou chybět náboje a bude vám střílet jen jednoranný revolver).  Ale za celou hru jsem nepoužívala tlačítko SPACE, které při nahromadění RAGE začne kulometně střílet, jenže nějak se mi to neosvědčilo.

Hra je trochu strategická, není to jen obyčejné vybíjení nepřátel - musíte si rozvrhnout kulomet a  vrhání bomb, aby vám bomby vyšly v těch nejkritičtějších situacích. Dobře mířit do hlavy se vyplatí, protože nepřítel padne jednou ranou. Já měla potíže ze začátku se trefit, pak jsem vyměnila brýle za silnější a výrazně jsem se zlepšila.

Nasbírala jsem  1978 647 bodů, docela hodně, umístila jsem se jako zizi na Highscores.

 

4.2.2013 Bloons Player Pack 1

Dlouho jsem nehrála žádnou střílečku, až jednou jsem jen tak narazila na tuhle lahůdku. Do 40 kola jsem poctivě hrála s přiděleným počtem střel, a že to někdy bylo dost těžké, od 40 kola jsem to vzdala a zaškrtla si v Menu okénko "Ulnimited Darts Mode", který umožňuje nelimitovaný počet střel. Pak to šlo vše docela hladce, ale to padesáté kolo mi dalo zabrat. Hezké je, že je k tomu na youtube  walktrough, několikrát jsem se zasekla a nevěděla, jak dál.

 

 

1.6.2012 Sniper School

Éra jednoduchých stříleček už u mne pominula a chtěla jsem si zkusit něco těžšího. A ejhle, pochytila mne touha stát se sniperem. Začala jsem hrát Chris Ryan´s Sniper  School (zvětšená verze).

Už jsem si myslela, že to budu muset vzdát, při té  původní  malé verzi mi prostě protivníci nešli vystřílet. Až jsem nahlédla na internet a našla tam verzi, která se dá zvětšit na celou obrazovku. Pak už to šlo rychle. 

Návod:

  1. V první sadě vystřílíte 10 modrých protivníků, každému stačí jedna rána.
  2. V druhé sadě už se objevují i vínově zbarvení, ti potřebují tři rány, dohromady je jich šest.
  3. Ve třetí sadě se objevují i sestřičky, ty střílet nesmíte, ztratili byste život. A opět nepravidelně se objevují modří a vínoví, není jistý jejich počet.
  4. Ve čtvrté sadě jsou dva kulomety, které musíte zničit rychlopalbou, nesmí vám dojít náboje, sebemenší zdržení znamená vaši smrt.
  5. A konečně boj s Bossem. Musíte zneškodit rychlopalbou granát, když ho Boss hodí,  mezitím zastřelit dva vínové protivníky, kteří se vynoří z bočních dveří. Zase musíte mít plně nabito před soubojem. Nahoře na liště vidíte ubývající život Bosse.

Záleží nejen na rychlosti střelby, ale na tom, jak si rozpočete náboje. Před kulomety a před soubojem s Bossem to chce mít plně nabito.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23.5.2012

Dny, které jsou  naplněné úkoly, nepřejí počítačovým hrám. Závisláci však cítí potřebu si aspoň krátce zahrát, když se naskytne chvilka k oddechu. Měla jsem teď období stříleček, jsou rychle zvládnutelné, člověk nad tím nemusí přílilš přemýšlet, jsou prostě dobré k odragování. Narazila jsem na ně náhodou na stránkách Schiess Spiele.

 

Odehrála jsem:

Blossics

Blocke Schiesen (Sestřelování  kostek)

LosBaelle

Piratenschift Canone

Gibbets

Fluss Schacht  (Ríční bitva)

Box Schleurdern (Skákající krabička)

Kubium

Pfeil Schiessen (Střílení šípy)

Bazooki

Zíelscheiben Scheissen

Kabomz2

HasenSnipper2

 

A pak mne to přestalo bavit, vyzkoušela jsem několik variant, které tyto  střílečky nabízely a nic nového, co by mne zaujalo, jsem tam už nenašla.

—————

Zpět